METROPOLSOFT

3DEXPERIENCE SOLIDWORKS TEKLİFLERİNDE BÜYÜK KAMPANYA

3DEXPERIENCE SOLIDWORKS 1 lisans alın, 2. lisansa %90 indirimle sahip olun veya 2 yıl fiyatına 3 yıl satın alın.

DETAYLI BİLGİ
METROPOLSOFT

Sizin için Uzmanlıkla Tasarlanmış Çözümler

SOLIDWORKS 2022 Yeniliklerini Keşfedin!

SOLIDWORKS 2022 Yenilikleri ile daha verimli ve kusursuz tasarımlar oluşturun. İşte bütün detaylarıyla SOLIDWORKS 2022’de gelen yenilikler!

Hakkımızda

GELECEĞİ ŞEKİLLENDİREN TEKNOLOJİ

METROPOLSOFT Bilgi Teknolojileri olarak on yılı aşkın tecrübemiz ve dinamik kadromuzla, bini aşkın aktif müşterilerimize CAD/CAM/CAE sektöründe ileri üretim teknoloji çözümleri sunuyoruz.

Üretim endüstrisindeki zorluklara karşı planlanabilir güçlü çözümler geliştirmek amacıyla kurulan METROPOLSOFT, sektörünün lider yazılım markalarından SOLIDWORKS, 3DEXPERIENCE, EDGECAM ve WORKNC’nin Türkiye distribütörüdür.

ÜRÜNLERİMİZ

SOLIDWORKS 3DEXPERIENCE EDGECAM WORKNC

SOLIDWORKS ile yenilikçi fikirlerinizi gerçeğe dönüştürün.

DETAYLI BİLGİ

Tasarımdan üretime yeni nesil, bulut tabanlı ve iş birlikçi platforma sahip olun.

DETAYLI BİLGİ

Tüm imalat aşamalarında, baştan sona kullanılması gereken tüm araçları eksiksiz bir şekilde kullanın.

DETAYLI BİLGİ

2 eksenden 5 eksene tek tuşla CAM yapın.

DETAYLI BİLGİ

Neden METROPOLSOFT?

Çünkü biz SOLIDWORKS, 3DEXPERIENCE, EDGECAM, WORKNC, METROPOLApps, MONSTER, DELL, HP ve Lenovo gibi alanındaki en iyi markaları en uygun fiyatla sunuyoruz. Tüm sayısal modelleme, 3D tasarım süreçleriniz ve CNC makinalarınızda ihtiyaç duyacağınız CAD/CAM ve CAE yazılımlarını uygun fiyat, kaliteli eğitim ve teknik destek ile siz değerli dostlarımızla buluşturuyoruz.

Hizmet sunduğumuz müşterilerimizin üretkenliğini, verimliliğini ve kalitesini hedef alan başarılı sonuçlar için çalışırız. Zorlukların üstesinden gelen mücadeleci iş anlayışımız, müşterilerimizin gelişmesini ve katma değerli sonuçlar almasını sağlarken, bizi de hızla büyütmektedir.

METROPOLSOFT En İyi Ürünler
METROPOLSOFT Teknik Destek Hizmeti
METROPOLSOFT Güncel Eğitim Hizmeti
METROPOLSOFT Mutlu Çözüm Ortakları
Anasayfa
Anasayfa
Anasayfa
Anasayfa
Anasayfa
Anasayfa
Anasayfa
Anasayfa
Anasayfa
Anasayfa
Anasayfa
Anasayfa
Anasayfa
Anasayfa
Anasayfa
Anasayfa
Anasayfa
Anasayfa

 

KVKK Metni

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Vero, ad eaque nesciunt alias numquam iure tenetur cupiditate dolor nihil aliquid quaerat similique, excepturi officia assumenda quis, culpa deleniti reiciendis ducimus.

Lorem ipsum, dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Illum sit vitae nobis deleniti ab ipsa temporibus atque iste. Quod necessitatibus voluptas unde eos ipsam? Voluptas ad natus velit necessitatibus mollitia.

Teklif Al

Teklif Formu

Uzman satış, eğitim ve teknik destek personelimizle, çözüm ortaklarımıza kaliteli ürünleri, kaliteli hizmetle sunuyoruz.

    Teklif ve Randevu Formu Aydınlatma Metnini okudum ve anladım.
    Kimlik ve İletişim verilerimin, şirketiniz tarafından sunulan ürün ve hizmetler hakkında, reklam, kampanya, tanıtım faaliyetleri kapsamında ticari elektronik ileti alabilmek amacıyla işlenmesine açıkça rıza göstermekteyim.