Ekibinizin bir parçası olarak çalışan global bir danışmanlık firması!

Zorlu ve karmaşık yasal sorunlarınızı çözmenize yardımcı oluyoruz!

Değişim her zamankinden daha hızlı oluyor ve önde olmak için sırada ne olduğunu tahmin etmeniz gerekiyor. Main Danışmanlık, farklı yetkinliklere sahip ekibiyle size en güncel desteği sağlar.

Main Danışmanlık

Global ve Yenilikçi Danışmanlık Hizmetleri

Main Danışmanlık, İstanbul, Frankfurt, New York ve Los Angeles’ta ofisleri bulunan, bulunduğu ülkede merkezi ve yerel yasalar konusunda deneyimli ve profesyonel bir ekip yönetiminde olan bir hukuk firmasıdır. Bireysel ve Kurumsal hizmetlerimiz; Gayrimenkul, Hukuk, Ticari ve Yatırım Danışmanlığı Hizmetleri çerçevesinde sunulur. Ayrıca Şirketin Merkezi Frankfurt’ta Main Nehrinin yanında bulunur.

Main Danışmanlık’ı Farklı Kılan Nedir?

Çok merkezliyiz; Main Danışmanlık’ın tek bir merkezi veya baskın bir ulusal kültürü yoktur. Çok merkezli topluluk içi yaklaşımımız, küresel bir firma olduğu kadar her zaman yerel bir firma olduğumuz anlamlarını da taşır.

Globaliz; 4 farklı ülkede ofisleri bulunan bir firma olarak Avrupa, Kuzey Amerika, Afrika, Ortadoğu ve Uzakdoğu sınırları içerisindeki partnerlerimizle tüm ülkelerde etkin ve çözüm odaklı danışmanlık hizmetleri sunarız!

Sonuç Odaklıyız; Çok merkezli fark yaratanlar olarak, yeteneklerimizi dünyanın zorluklarına ve fırsatlarına bağlayarak müşterilerimiz için güncel çözümler üretiyor ve onlar için değer yaratıyoruz.

Ürettiğimiz Çözümler, Güvenli Sonuçlara İşaret Eder!

2500
+
Uzlaşma
Danışmanlığı
1250
+
Gayrimenkul
Danışmanlığı
980
+
Yatırım
Danışmanlığı
9500
+
Hukuki
Danışmanlık
Sorunlarınızı En Hızlı Şekilde Çözüyoruz

Avrupa’da ve Dünyada Yaşayan, Tüm Gurbetçilerimize Kesin Çözümler…

Dünyanın Neresinde Olursanız Olun, Sadece Bizimle İletişime Geçmeniz Yeterli Olacaktır. 

 

Kahve İçmeye Bekliyoruz… 

Global ofis ağımız sayesinde Türkiye’den Dünya’ya ya da Dünya’dan Türkiye’ye yapılacak her türlü bireysel ve kurumsal danışmanlık hizmetlerini en iyi şekilde sunarız! Bulunduğunuz yerin lokasyonuna bağlı olmadan bizlere ulaşabilirsiniz. Sizlere, kendi alanında uzman danışmanlar vasıtası ile aynı zamanda bulunduğunuz ülkedeki şartlara, kanuni kurallara, en başta hukuk, ticaret ve tüm resmi işlemlerde sonuca yönelik net çözümler üretiyoruz. Bugüne kadar uluslararası firmaların, Türkiye’deki firmaların, Avrupa’da yaşayan gurbetçilerimizin, sayısız bireysel ve kurumsal müşterimizin en iyi sonucu almaları için onları başarıya ulaştırdık ve ulaştırmaya devam ediyoruz!

Sizi ofisimizde yada online olarak misafir etmekten memnuniyet duyacağız.

1. Nesil

1961 yılında ilk misafir işçi kafilesinin Türkiye’den Almanya’ya hareketiyle başlayan bu göç dalgası, Almanya ve Türkiye arasında oluşacak bağların ilk yansımasıydı. 1. Nesil gurbetçilerin Türkiye üzerindeki yatırımları, Hukuki ve Ticari alanlarda belirli haklarının doğmasına neden olmuştur.

Detaylı Bilgi

2. Nesil

1. Nesil Gurbetçilerin çocukları olarak Almanya’da doğan 2. nesil, Türkiye ile Almanya arasındaki akrabalık bağları ve ailelerinin yatırımları aracılığıyla belirli hukuki haklara sahip olmuşlardır. “Euro-Türk” olarak adlandırılan bu nesil tüm birikimlerini ve yatırımlarını Avrupa’ya odaklasa bile Ailelerinin Türkiye’deki çeşitli yatırımlarından dolayı varis olarak konumlanırlar.

Detaylı Bilgi

3. Nesil

1. Nesil gurbetçilerin torunları olarak tamamen Avrupa kültüründe yetişen 3. Nesil, Türkiye ve Almanya arasındaki bağları, tamamen kendinden önceki neslin yatırımları ve bağlantıları nedeniyle oluşmuştur. Avrupa kültürüne en yakın nesil olarak adlandırılırlar.

Detaylı Bilgi

deneme

deneme
Yayınlar & Blog
Main Blog ile en güncel Hukuk, Ticari ve Yatırım, Gayrimenkul alanlarındaki gelişmeleri takip edebilir, ufuk açıcı hukuki bilgiler ve farklı bakış açılarına dayalı fikirler edinebilirsiniz!
Main Blog

Tüm Cihazlardan Kolay Erişimli Çözümler

    Formu doldurarak KVKK ve Gizlilik Şartlarını kabul etmiş olursunuz.
    Telegram
    Facetime
    Whatsapp